Agrocentrum dla rolnictwa.

ACM Agrocentrum od ponad 25 lat zaopatruje rolników w środki ochrony roślin, nawozy, pasze i narzędzia. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu polskich i światowych koncernów chemicznych. Kupując z tzw "pierwszej ręki" rolnicy mają gwarancje otrzymania produktów najwyższej jakosci. Doradzamy klientom jak optymalnie prowadzić uprawę i ochronę roślin w gospodarstwach. Rolnicy kupujący w naszych sklepach i hurtowniach korzystają z licznych promocji i programów lojalnosciowych. Zapraszamy!

Targi Agrotech!

Marzec 18, 2016

Po raz dwunasty nasza firma wezmie udzial w Targach Agrotech w Kielcach. Zapraszamy naszych klientow, przyjaciól oraz biznesowych partnerow na nasze stoisko nr 22 w hali E. Targi zaczynaja sie w piatek i potrwaja do niedzieli. Do zobaczenia!

Targi AGROTECH

Marzec 25, 2015

Zapraszamy na targi AGROTECH w Kielcach! Targi odbywają się w dniach 27-29 marca 2015 w obiekcie Targi Kielce. Firma Agrocentrum bedzie znajdować się na stoisku E-21. Organizatorzy zapowiadają że będzie to rekordowa edycja - największa wystawa rolnicza odbywająca się w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie rolnicze. Zapraszamy!

Rolnik Roku

Listopad 14, 2014

Po raz kolejny nasza firma ACM AGROCENTRUM wraz z partnerami biznesowymi, amerykańskim koncernem Monsanto oraz polskim potentatem branży chemicznej Ciech - Organika - Sarzyna, była sponsorem sponsorem konkursu Rolnik Roku. Gala wręczenia nagród odbyła się 4 listopada w Targach Kielce. Zwycięzcą konkursu zostali państwo Renata i Marian Bech z Winiar pod Pińczowem, którzy specjalizują się w produkcji warzyw.

Nasiona Rzepaku

Lipiec 23, 2014

Rozpoczelismy sprzedaz doskonałych odmian Rzepaku Ozimego firmy Dekalb. Zapraszamy rolników do skorzystania z naszej oferty oraz doradztwa przedstawicieli handlowych. Zachęcamy od zapoznania się z odmianami z oferty Jesień 2014.

Już w sprzedaży nawozy jesienne

Lipiec 21, 2014

Już w sprzedaży nawozy jesienne firmy INCO-VERITAS . Zapraszamy!

Zapraszamy na Targi Agrotech!

Marzec 6, 2014

Od 7 do 9 marca 2014 r. odbędzie się XX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH. To prawdziwe święto rolnictwa, do Targów Kielce przyjeżdżają wystawcy z całego świata. Znaleźć nas będzie można w hali E, na stanowisku nr.18

Nowy rok - nowa oferta

Styczeń 27, 2014

Z nowym rokiem rozpoczynamy sprzedaż nasion do upraw polowych. Aktualnie rolnicy mogą zamawiać doskonałe nasiona kukurydzy amerykańskiej marki Dekalb. Kupując u autoryzowanego dystrybutora jakim jest firma Agrocentrum, rolnicy dostają super rabaty. Po szczegóły zapraszamy do naszego oddziału w Miechowie.

Spotkanie przedsezonowe AGROCENTRUM

Grudzień 13, 2013

W Kieleckim Centrum Biznesu Exbud spotkali się właściciele sklepów rolniczych i ogrodniczych z województw Małopolskiego i Świętokrzyskiego. Swój asortyment przedstawiły na nich renomowane firmy, których produkty można kupić w sklepach Agrocentrum oraz w punktach zaopatrujących się w naszych hurtowniach. Targom towarzyszyła miła atmosfera, owocne rozmowy biznesowe oraz emocje związane z losowaniem cennych nagród. Całość zakończyła się obiadem w restauracji Patio w Exbudzie.

Rolnik roku 2013

Listopad 29, 2013

Nasza firma sponsorowała plebiscyt redakcji Echa Dnia - Rolnik Roku 2013 Województwa Świętokrzyskiego. Wspólnie z naszymi dostawcami - Norweskim koncernem Yara, Zakładami Chemicznymi Organika - Sarzyna, firmą nasienną Plantico oraz Greenland Technologia Efektywnych Mikroorganizmów, wręczaliśmy ufundowane nagrody na uroczystej gali w siedzibie Targów Kielce.

Program Lojalnościowy BAYER Kometa

Listopad 3, 2013

Jeśli posiadasz gospodarstwo rolne lub prowadzisz sklep ze srodkami ochrony roslin, a nie uczestniczysz jeszcze w programie premiowym Kometa firmy Bayer zgłoś sie do nas. Kupuj i wybieraj nagrody z bogatego katalogu.

NEW HOLLAND

Październik 20, 2013

Współpracujemy z firma Motoagromax z Kielc - autoryzowanym sprzedawcą maszyn rolniczych New Holland. W naszym oddziale w Miechowie ul. Topolowa 3 mogą państwo zakupić ciągniki i kombajny firmy New Holland. Zapraszamy do kontaktu!

Please reload

DORADZTWO

Posiadasz gospodarstwo rolne, sad, szkółke roślin, uprawy tunelowe lub szklarniowe - Zadzwoń lub napisz do nas - nasi specjaliści udzielą Ci cennych porad dotyczących ochrony roślin przed szkodnikami i chorobami, nawożenia, optymalizacji kosztów produkcji.

  • Facebook Classic

© 2015 by ACM Agrocentrum